Blog Post

Fijne feestdagen! Bestuur 2020-2021

Fijne feestdagen! Bestuur 2020-2021

Het was een zoektocht, maar met trots presenteren we jullie ons bestuur voor 2020-2021! Via onze social media kanalen gaan we de komende weken onze bestuursleden aan jullie voorstellen, via deze pagina kan je wel alvast zien wie welke functie heeft.

De afgelopen maand zijn de eerste voorbereidingen voor het nieuwe projectjaar gestart. Op dit moment zitten we nog midden in de COVID-19 pandemie, maar we gaan vol goede moed 2021 in en hopen dat we deze zomer weer met groepen studenten af kunnen reizen naar voormalig Joegoslavië om daar de kwetsbare inwoners te kunnen ondersteunen.

Voor nu willen we iedereen fijne feestdagen wensen en we hopen dat volgend jaar een fantastisch jaar mag worden!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Related Posts

nl_NLDutch