Blog Post

Covid-19

Covid-19

In verband met de huidige coronacrisis moeten wij jullie met pijn in ons hart mededelen dat onze vrijwilligersprojecten van komende zomer geen doorgang kunnen vinden. Er is momenteel zo veel onzekerheid over de komende maanden, m.b.t. het organiseren van activiteiten en reizen überhaupt, dat er geen andere optie is dan de projecten dit jaar niet door te laten gaan. Wij vinden het belangrijk de maatregelen en adviezen van het RIVM en de overheid hierin op te volgen. Vanzelfsprekend vinden wij dit ongelofelijk jammer, maar we stellen de gezond- en veiligheid van alle betrokkenen voorop.
Wij gaan ervan uit dat onze vrijwilligersprojecten in de zomer van 2021 weer kunnen plaatsvinden, zodat we, zoals vele voorgaande jaren, weer steun kunnen bieden aan minderbedeelde groepen in Oost-Europa. ✨

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Related Posts

nl_NLDutch